Helmimi në shkollë, 30 nxënës u dërguan me urgjencë në spital. Policia gjen fajtorin

Policia e Fierit ka dale me informacionin e pare zyrtar lidhur me ngjarjen e ndodhur ne gjimnazin “Janaq Kilica” ne kete qytet, ku 30 nxenes u derguan me urgjence ne spital, me shenja helmimi, probleme me frymemarrjen dhe keputje e marrje mendsh.
Sipas policise, “paraprakisht dyshohet se është përdorur sprajt piperi nga një nxënës i kësaj shkolle”.ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply