‘Hashim Thaçi’ futet papritmas në emisionin ku ishte Berat Buzhala ja reagimi i ti..!?(Video)

Këtë javë nKosovë Show mysafir ishte Berat Buzhala, nga këndi i tij prej analisti dhe gazetari njëherësh edhe me kritika ndaj qeverisjes në Kosovë.Ndër të tjera Buzhala tregoj për kthesën që bëri karshi Vetëvendosjes dhe insistimit të tij hapur për një koalicion me LDK’në, shkruan Gazeta NewBorn.Mysafir tjetër ishte edhe Halim Berisha, imitues i Presidenti të Kosovës, Hashim Thaçi.Përveç këtyre ishte një mysafir jo fort i zakonshëm, një djalosh 9 vjeçar nga Peja ku me truqet e tija i ka mahnitur shikuesit shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve;

Leave a Reply