Harroni Duda Baljen, njihuni me deputetën më të bukur në Kuvenin e Kosovës

Deputetja e re ka qenë e ftuar në emisionin “Pasdite” në RTV Dukagjini ku ka rrëfyer për eksperiencat e para të saj në Kuvend dhe sport.Fjolla Ujkani është deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës.22-vjeçarja nga Vushtrria u bë deputete nga lista e Lëvizjes Vetëvendosje.Fjolla tregon se në politikë ka qenë e kyçur edhe më parë si asambleiste në Kuvendin Komunal të Vushtrrisë ku aty ka qenë më e votuar ndër gra e vajza.Pos që është deputete, Fjolla merret edhe me sport, e kjo ben qe ajo te ket linja perfekte trupore.shtype relam€n dhe shiko vid€on e ketij shkrimi

Leave a Reply