Haradinaj sulmon Kurtin për taksën: Iu tha amerikanëve i deshi pantollat veç më mbroni prej Ramushit

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për RTK ka thënë se Albin Kurti u ka premtuar amerikanëve heqje të takës nëse këta të fundit e ndihmojnë në përballje me vetë Haradinjn.“Përshtypja mjepet mue që Kurti iu ka thënë amerikanëve që e heq taksën veç aman amortizomna Ramushin. Atë përshtypje e përfitova prej bashkëbiseduesve këtu. Është marre ashtu, është keq me ardhe puna dej aty. Me shku me thane i deshi pantollt veç me mbroni prej Ramushit. Jemi tu i bo dëm vendit e jo mue”, ka thënë Haradinaj.Shtypni ne foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Leave a Reply