Haradinaj reagon pas padisë së Ramës: Kombi ynë dhe Kosova ka… (Video)

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas lajmit se kryeministri Edi Rama ka ngritur padi ndaj tij, në lidhje me akuzat për shkëmbimin e territoreve.

Me një shënim në facebook, Haradinaj shkruan se do të përgatisë përgjigje në padi, ndërsa e ka konsideruar padinë e Ramës si të pabazuar dhe se po e përdor si një “diversion politik, për t’i shpëtuar përgjegjësisë” ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply