Haradinaj për Kurtin: S’tu ka ndalë goja duke u kokorizë e duke bërë çaka-çaka, hajde puno tash (Video)

Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qenë i ashpër kohës së fundit me Albin Kurtin, njeriun që pritet ta ketë pasardhës, ani pse dikur kishin marrëdhënie shumë të mirë kur ishin bashkë në opozitë.Përveç deklaratës së njohur ku Haradinaj e quan “mashtrues” Kurtin, ka qenë një intervistë e para disa ditësh e këtij të parit në RTK, ku nuk kursehet fare i dyti.Përballë analistëve në televizionin publik, Haradinaj e fton Kurtin të dalë në punë dhe, siç thotë ai, të tregojë se si di të punoj ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Leave a Reply