Haradinaj: ‘Pasi E Kam Vendos Une Taksën, Nuk Ka Bir Nane Që E Hek Mo’ Se Une Jav…

58 Views

Haradinaj: ‘Pasi e kam vendos une taksën, nuk ka bir nane që e hek mo’ se une jav Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj tha se populli duhet të rri i qetë dhe të mos bre’ngoset sepse taksa e vendosur ndaj produkteve serbe nuk ka asnjë shancë që të hiqet.Haradinaj tha se taksën ai e ka vendosur vetëm për hir të popullit dhe shtetit, dhe nuk do del bir nane pas tij që mundet me hjek taksën…..Lajmet me reja mund ti gjeni me poshte shtypni rek lamen me posht per me shum nuk do te zhgenje heni

Leave a Reply