Gruaja Nuk Ia Lëshon Dorën, Papa Françesku Nervozohet

Papa Françesku po përshëndeste me gëzim fëmijët dhe pelegrinët në Sheshin e Shën Pjetrit të martën, ndërsa në një moment një grua e kapi për dore duke e tërhequr, gjë që e bëri nervoz atë. Papa po shkonte drejt skenës së Lindjes në qendër të qytetit të Vatikanit.Ndërsa u largua nga turma, një grua ia…Per me shum ndiqeni videon duke klikuar tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Leave a Reply