Gruaja Gëlltiti 7000 Dollarë, Shkaku I Burrit – Ja Sa Arritën Të Nxjerrin Mjekët Stomaku… (Video)

jë grua gëlltiti 7,000 dollarë amerikanë në një përpjekje të dëshpëruar për të fshehur paratë e gatshme nga bashkëshorti i saj, pasi ajo zbuloi se ai e kishte mashtruar.Siç shkruajnë mediat e huaja, bëhet fjalë për kolumbianen Sandra Milena Almeida, e cila thuhet se gëlltiti paratë, të gjitha nga 100 dollarë.Gruaja thuhet se kishte fshehur paratë e gatshme, të cilat u kursyen për një pushim, në shtëpinë e çiftit.Ditën tjetër Almeida, nga Piedecuesta, Kolumbia verilindore, u nxitua në spital me dhimbje të rënda të barkut duke shty,pur mbi rekl,a men me pos,hte dhe sh,iko vide,on.

Leave a Reply