Gruaja e Astrit Deharit punësohet në kabinetin e Glauk Konjufcës dhë se bashku më..!!

Arta Dehari, gruaja e aktivistit të ndjerë të Vetëvendosjes, Astrit Dehari, është punësuar së fundi në kabinetin e Kryetarit aktual të Kuvendit, Glauk Konjufca.Arta Dehari është punësuar në kabinetin e Kryetarit të Kuvendit. Gruaja e aktivistit të ndjerë të VV-së, tashmë punon përkrah kryeparlamentarit, Glauk Konjufca, që vjen nga kjo parti.Ndryshe, Glauk Konjufca është zgjedhur Kryetar i Kuvendit të Kosovës në seancën konstituive ku ka marrë rreth 75 vota.Deri tash nuk është njoftuar se kush do ta përbëjë kabinetin e kryetarit Konjufca. Nuk është bërë e ditur se kush janë shiko pamjet ekskluzive shtype rek1amen dhe ndiq videon vetem per juve

Leave a Reply