‘Godet’ Arta Nitaj, ekspozohet para pasqyrës e tepron me lëvizje provkuese!

Arta Nitaj ka ‘ndezur’ Instagramin me levizjet e saj para pasqyrës me fustanin e ngushtë.Aktorja dhe moderatorja e njohur është shfaqur tejet provokuese me fustanin ngjyrë të gjelbër.

Nën tingujt e këngës së Nora Istrefit dhe Gjikos, ‘Anna‘, Nitaj shfaqet e parezitueshme.

Pamje të tilla nga ajo kemi parë edhe më parë, shpesh herë provokon me linjat e saj trupore shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Leave a Reply