Godet Adelina Ismajli :” Po nuk të kënaqi burri në shtrat si duhet, nuk është burr ai”

Godet Adelina Ismajli :” Po nuk të kënaqi burri në shtrat si duhet, nuk është burr ai”.Padyshim qe per shume njerez ne Kosov dhe Shqiperi Adelina Ismajli ngelet ikona e pathyeshme e viteve 90 ku u zgjedh si miss , e pastaj nuk ndaloi rrugen e artit por vahzdoi me muzike ku gjithashtu they shume tabu si me veshje te shkurtera dhe video duke ekspozuar trupin e saj te nxehte.Mirepo edhe kesaj here ajo e ftuar ne Top Channel tregon per jeten e saj profesionale dhe personale , e si duket per nje moment shkon shum thell duke folur edhe per marredheniet ne shtrat… рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply