Genta dhe do të martohem me Turkun, skam pa njeri ma te mir as Shqiptar

Prive udhëtoi drejt Stambollit mundësuar nga As Travel, për t’i bërë një vizitë çiftit tejet të dashuruar Genta dhe Usta.
Teksa ajo po përgatitet për videoklipin e saj të ri nuk mungon as parnteri i saj i jetës Usta.
Si u njohën ata, si ndodhi që ata të dashuroheshin dhe cka ka të re në lidhjen e tyre.
Ajo tregon se ndihet mir dhe eshte shum e lumtur me Turkun dhe deshiron ta kurorzoj me martes dashurin me te qe ka stipe reamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare thote Genta Ndiqni intervisten.

Leave a Reply