Gazetarja i heq te gjitha rrobat gjatë emisionit live, të ftuarit habiten dhe… (VIDEO)

Nje gazetare sportive ka bere super buje ne mediat e huaja pas nje veprimi qe ka kryer kur ajo ishte ne prezantim. Gjate prezantimit live te emisionit te saj ajo ka hequr gjithcka duke dale me nje trup te pikturuar teresisht n*do.Te ftuarit kane mbetur me gojen hapur dhe kane nisur ne fishkellima dhe ovacione ndaj gazetares.Ajo shpjegoi se kjo ishte nje menyre per te bere tifo per ekipin e Kilit.Ndiqni videon duke shtypur ne video linkun me poshte. Mos e humbisni.

Leave a Reply