Gazetarja I Bën Pytje,Po Kosovari I Kthehet Asaj A Ma Mirë Me T’ikë Treni A Met Kcy Magari Ja Si Përgjigjet Ajo..

Gazetarja I Bën Pytje,Po Kosovari I Kthehet Asaj A Ma Mirë Me T’ikë Treni A Met Kcy Magari Ja Si Përgjigjet Ajo..
Në emisionin argëtues Reload, ajo ndaloi një djalosh të ri dhe e pyeti nëse më mirë ishte ta kishe shokun qen apo qenin shok.Kësaj pyetje djali iu përgjigj me kundërpyetje, gjithashtu me humor, duke i thënë, a është më mirë me të ikë treni apo me të kërcy gomari Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply