Fr ika nga koronavirusi/ Pamjet që po ‘çme ndin’ rrjetin, Merkel i zgjat dorën ministrit por ai e injoron (Video)

Fri ka nga koronavirusi ka prekur të gjithë botën, ndërkohë që vetëm në kontinentin e Antarktidës nuk ka përhapje të virusit.
Jo vetëm njerëzit e thjeshtë, por edhe zyrtarë e politikanë të lartë janë prekur nga ky virus.
Ndërkohë, një video ku duket kancelarja gjermane Angela Merkel t’i zgjasë dorën ministrit të Brendshëm, teksa ky i fundit e “refuzon”, ka bërë xhiron e botës.
Në videon e publikuar nga “Daily Mail”, shihet momenti kur ministri Horst Seehofer nuk i jep dorën kancelares, gjatë samitit të Berlinit, për shkak të frikës së koronavirusit.ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply