Flet Për Herë Të Parë Nora, Tregon Pse U Nda Nga Roberti

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo dhe Robert Berisha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, përcjell ORAinfo.Së fundi, ajo ka qenë e pranishme në një emision në të cilin ka folur për herë të parë për ndarjen nga Roberti.Ajo ka thënë se nuk ka pasur arsye tjetër përveçse asaj të konsumimit të një lidhje gati 15 vjeçare. Shtyp ne rek lame dhe lexo lajmi ne pltoe i cil ipo el nam ne rrjete tosciale dhe me gjere.

Leave a Reply