Fjolla Morina: “Në Klipin E Radhës Kam Me U Deshë Krejt”

E ftuar në kuadër të emisionit të mëngjesit në T7, këngëtarja Fjolla Morina shpalosi shumëçka nga jeta e saj në rubrikën “Kafja Express”, shkruan Gazeta Express.E pyetur rreth guximit në veshje, klipe e performanca, Fjolla foli rreth komenteve rreth dukjes së saj duke thënë se në klipin e radhës do dalë krejtësisht e zhveshur.Morina njihet për stilin e saj ndryshe në dukje dhe në deklarata, e që as kësaj radhë nuk nguroj të jap shumë prej tyre Intervistën e plotë ndiqeni duke e stipur rakl/amen meposhte do te habiteni se cfare thote Fjola.

Leave a Reply