Faiku, Tifozi Nga Kumanova E Përjetoi Rëndë Humbjen E Barcelonës (Video)

Faiku, një tifoz i zjarrtë i Barcelonës nga Kumanova, i ka përjetuar rëndë golat e Vinicius dhe Diaz të shënuar në pjesën e dytë në El Clasicon mes Realit dhe Barcelonës (2-0) në “Santiago Bernabeu”, shkruan gazeta Lajm.
Menjëherë pas përfunidmit të ndeshjes, Real-Barcelona, Faiku, që në Kumanovë njihet si fans i çmendur i Barcelonës, ka postuar në Facebook një video, ku shfaqet i shtrirë në krevat ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e me poshtme:

Leave a Reply