Era Istrefi shtatzënë? Këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbullakosur dhe po ç mend fansat

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes pas komenteve të fansave të saj.
Për ta rikthyer këngëtaren e cila ishte zh dukur që prej muajit dhjetor, fansat vendosën të tërhiqnin vëmendje duke komentuar “U prehsh në paqe”. Komente të tilla vërshuan në postimin e fundit të këngëtares, aq sa ajo u detyrua sot të reagonte. ѕhtур nе fоtоn роѕht kеtiј ѕhkrimi n diqni раmјеn.

Leave a Reply