Eni Çobani nuk e mban dot veten : Tregon ne publik pishmanin më të madhë të jetës

Juristja e njohur Eni Çobani, ka rrëfyer pishmanin më të madh të nënës së saj. E ftuar në emisionin “Rudina” ajo ka rrëfyer të reja si nga jeta profesionale ashtu dhe nga ajo private.

“Realisht mua kjo gjë më ka futur në një botë tjetër. Në një botë, të cilën realisht unë nuk kam qenë kaq e apasionuar. Që në vegjëli e kam vuajtur pjesën e fiskulturës, kam patur mësues të shkëlqyer, të jashtëzakonshëm dhe sot gjej rastin t’i falenderoj për ato vështirësi që kanë kaluar me mua Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply