Enca dhe Arjola ekspozojnë ‘asetet’, dy partneret e Ermalit morën gjithë vëmendjen

Në premierën e filmit “I love Tropoja”, dy partneret e Ermal Mamaqit ishin Enca Haxhija dhe Arjola Demiri.

Që të dyja ishin impenjuar për të pasur një pamje perfekte në atë natë gala. Enca me fustan të kuq dhe Arjola me blu, që të dyja ngjanin shumë bukur në tapetin e kuq ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Leave a Reply