Eli Fara heq t angat dhe i vendos në…kr.y.qëzohet nga fansat (Video)

Eli Fara është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe më të komentuarat në mediat rozë për shkak të bukurisë së saj dhe linjave trupore edhe pse në moshë madhore.Së fundmi, disa foto të saj po bëjnë xhiron e rrjetit. Shkak është bërë një detaj që të jep përshtypjen e gabuar në veshjen e saj.Në formën e të brendshmeve s.eksi, fotot përcjellin një tjetër përshtypje në veshjet e Eli Farës ……shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

Leave a Reply