Eksluzive: Cecës në emision live, e ‘tradhëton’ fustani shkurtë i dalin në shesh të gjitha

Eksluzive: Cecës në emision live, e ‘tradhëton’ fustani shkurtë i dalin në shesh të gjitha.Këngëtarja e njohur serbe është në lidhje me një djalë 26 vjeçar.Ceca Razantovic ka gjetur dashuri të re. Diva e muzikës folk është dashuruar në modelin Aleksader Jovovic nga Beogradi.Këngëtarja ka filluar lidhjen romantike me Jojovic para një viti, ndërsa se fundmi ishte e ftuar ne nje emision live per te rrefyer mbi jeten e saj , mirepo gjithcka ndryshoi ne nje moment ku ate e ‘tradheton’ fustani i shkurt dhe i dalin en shesh te gjitha.. рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply