EKSLUSIVE / Martohet Leonora Jakupi, I Jep Fund Beqarisë

VIDEO EKSLUSIVE / Martohet Leonora Jakupi, i jep fund beqarisë Leonora Jakupi ka zbuluar vetë se do të bëhet nuse gjatë këtij viti. Këngëtarja Leonora Jakupi ka befasuar të gjithë kur gjatë një emisioni ka zbuluar se ajo gjatë vitit 2020 do të martohet.“Do bëhem nuse në vitin 2020”, VIDEO EKSLUSIVE / Martohet Leonora Jakupi, i jep fund beqarisë ka qenë përgjigja e 40-vjeçares derisa ishte mysafire në ‘N’Kosovë Show” JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKOJENI DO BEFASOHENI Me paMjee dhe me gjithqka .

Leave a Reply