Ekskluzive: Morena Taraku ishte në lidhje me burrin e martuar që e vodhi ‘Bently-n’ dhe ia bëri dhuratë

Ata madje sipas këtyre audio-incizimeve, dyshohet se ishin në një marrëdhënie “dashurie”.Që të dy pas skandalit, duket t’i kenë prishur marrëdhëniet mes vete, pasi në një moment, Morena Taraku dëgjohet duke thënë “Mbaje mend se për qeta je nda me mu”.Më poshtë e gjeni të plotë audio-incizimin e siguruar ekskluzivisht nga emisioni “Review” i cili është prodhim i Gazetës Insajderi Shtypni ne foto rek1amen me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato..

Leave a Reply