Edhe kjo ndodhi:Shakaja e nuses anulon martesën, çifti dhe mysafirët u desh të kthehen “duarthatë” në shtëpi!

Një përfaqësues i Bashkisë në lagjen Turgutlu të provincës Egje të Manisës nuk pranoi të bënte një martesë pasi nusja bëri një shaka gjatë shërbimit. Pas një marrëdhënieje nëntëvjeçare, Hatice Koşman dhe Turgut Dinçer Güneri u bashkuan me të afërmit e tyre për martesën e tyre.Por, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, kur zyrtari pyeti nëse ajo mori Turgut Dinçer Güneri, “të ishte burri i saj i martuar ligjërisht”, Hatice Koşman tha: “A do të ishte e mundur të thuhej ‘jo’? Natyrisht që po”.Me përgjigjen e saj, zyrtari që punonte në Bashkinë Turgutlu anuloi ceremoninë dhe çifti i pafat duhet të kthehej në shtëpi.Shtypni ne foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Leave a Reply