E Turpshme/ Shikoni Çfarë Bën Vajza E Këtij Politikani

E turpshme/ Shikoni çfarë bën vajza e këtij politikani Vajza e një multimilioneri rus, e famshme për stilin e saj të jetesës dhe fiksimin pas garave të shpejtësisë, postoi sërish një video online.Një vit pasi Mara Bagdasaryan u përfshi në një aksident me 200 km/h në orë, ku i vdiq një shok, ajo postoi një video duke bërë ‘drifting’ në Moskë.23-vjeçarja ka marrë 342 gjoba, por ia ka paguar babai për 15 mijë euro JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON: e PLOOTE

Leave a Reply