E tepron Kurti, e pyet stjuardeshën “a keni burek”

Albin Kurti duket se nuk e ka ndërmend të ndalet me modestinë e tij. Pasi udhëtoi si një qytetar i rregullt duke refuzuar zonën VIP, Kurti duket se ka vazhduar me avazin e tij edhe në avion.Kungulli.com nga burime të sigurta mëson se ai ka refuzuar ushqimin luksoz në aeroplan. Pasi e ka pyetur stjuardeshën për ushqim dhe ajo i ka përmendur të gjitha ushqimet e klasit të lartë, Kurti nuk ishte i kënaqur.‘Oj motër, a keni bre burek se kurgjo nuk ta ngin shpirtin si bureku’, deklaroi Kurti. Shtyp en rek ale mdhe lexo lajmi ne plote.

Leave a Reply