E Rëndë Ne Itali/ Studenti Shqiptar Ndërron Jetë, Ja Çfarë I Tha Mjekëve Në Çastet E Fundit

Një ngjarje tr agjike është regjistruar në Itali, ku një 19-vjeçar shqiptar ka humbur jetën, pas shqetësimeve që kishte ndjerë në orët e mësimit.Mediat italiane shkruajnë se shqiptari Osvaldo Kenga, 19-vjeç, banues në San Vito Lo Capo ishte student i Institutit të Hoteleve në Erice.Ai ndodhej në klasë kur ndjeu shqetësimet e para, ku më pas u transportua në urgjencën e Trapani, ku më pas iu bashkuan familjarët e tij. Ai u tha mjekëve:JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:

Leave a Reply