E PAZAKONTË/ Kur dashuria ‘nuk njeh moshë’, 19-vjeçarja martohet me 62-vjeçarin dhe duan një fëmijë

“Dashuria nuk njeh moshë”. Kjo thënie i shkon shumë për shtat 19 vjeçares Samantha Simpson, e cila është martuar me një 62 –vjeçar.

Simpson ra në dashuri më “gjyshin” e saj për nga mosha dhe sot ata janë të martuar dhe po tentojnë të bëjnë një fëmijë. 19-vjeçarja u njoh me JR përmes miqve kur ajo ishte vetëm 18 vjeç dhe pas disa muajsh duke folur me njëri tjetrin ata vendosën të kishin një lidhje Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply