E Pa,pritur: Tara Ben Perseri Bashk Bleron Me Teuta Krasniqin

Sot, vajza e Teuta Krasniqit dhe Bleros feston ditëlindjen.

Në këtë ditë nuk hezituan ta uronin të gjithë e në veanti nëna dhe babai, përcjell ORAinfo. Blero duket se ka shkuar në shtëpi të Teutës ku ia ka bërë vajzës dhuratë një tortë me personazhin e saj të preferuar E ai ka publikuar edhe një foto të Tarës pas surprizës Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet..

Leave a Reply