E PAPRITUR: Mimoza Shkodra na prezanton me te dashurin e ri (PAMJE EKSKLUZIVE)

Ndarja e dy këngëtarëve të njohur, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ka qenë në qendër të vëmendjes prej disa kohësh. Çifti u nda krejt papritur në një kohë ku të gjithë mendonin se fejesa e tyre po shkonte mjaft mirë.
Ndersa tani si duket Mimoza po e vazhdon jeten e saj si me mire, dhe po ashtu na ka prezantuar edhe me te dashurin e ri, ja kush eshte ai, shtyp ne reeklaamn dhe shfaqen,fotot e tyre.

Leave a Reply