E PAPRITUR: Ja kush është i dashuri i ri i Nora Istrefit

Këngëtaret tona ndër tjerash përfliten edhe për shumë lidhje dashurie. Media herë pas here diskuton për të dashurit e tyre, që shpesh bëhen pjesë e kronikes rozë.
Ajo ka një karrierë të ndërtuar me shumë këngë të mira të cilat janë bërë dhe hite.
Nora Istrefí pas ndarjes me Robertin, si duket e ka gjetur te dashurin e ri, me te cilin jane kapur,mat, per me shume k1ikko ne reeklamn dhe menjeher,hapen fotot ekskluzivee…

Leave a Reply