E pa besushme: Çiljeta apel shqiptarëve: Faleni namazin e sabahut, o njerëz!

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka bërë thirrje për të falur namaz, pas tërmetit të fuqishëm që goditi Shqipërinë.Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Xhilaga i është drejtuar ndjekësve të saj me një mesazh ku kërkon të falin namazin e sabahut.“Faleni sabahun o njerëz, edhe ju që s’dini të faleni rëndësi ka ta bëni me zemër, aq sa mundeni dhe bëni dhiker sa më shumë dërgojini salavate Profetit tonë, Muhamed.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply