E mbani mend ‘Tezen Gane’ te ‘Kafeneja Jonë’, ja çka bën dhe si duket ajo sot

Aktorja e suksesshme kosovare, Irena Cahani, është e njohur më shumë për publikun si ‘Tezja Gane’ për rolin e saj në serialin vendor ‘Kafeneja jonë’.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Në serial shfaqet si një femër në moshë dhe beqare, e cila është gjithmon në kërkim të fatit.Por pak kemi ditur për jetën e saj reale.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply