E keni njohur me pare? Kjo eshte bashkeshortja e Ardit Gjebreas, nuk keni per ta besuar se cfare pune ben ajo

Anila Gjebrea eshte shume e mire e sjellshme, dashamirëse, e çiltër dhe plot pozitivitet, Anila është ndër të paktët njerëz që të mbushin me shpresë me besim dhe të bëjnë të mendosh se bota është e bukur.
Ajo eshte e lumtur me Arditin dhe kane dy femije bashke Joni dhe Ana.
Anila qendron pas kamerave dhe shmang deklaratat ne media dhe ruan jeten e saj private.
Puna e saj eshte te ndihmoj Arditin ne Kenga Magjike dhe te E Diela Shqiptare. Ajo eshte krahu i djathte i Arditit dhe eshte gjithmon me ate prane tij pas kuintave Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply