E ka ende te njejten buzeqeshje sikur femije por a e gjeni dot se kush eshte?

Sot ai eshte nje nga kengetaret me te dashur te publikut shqiptare dhe jo vetem.Ja se si ka qene ai disa vite me pare.Por mesa duket kengetari ka ndare me ndjekesit e tij nje foto kur ishte femije gati 4 vjec.Mbase e ka kapur nostalgjia per femijerine dhe ka shkruar perkrah fotos qe ka publikuar:“Kush e njeh këtë vogëlushin?”, shkruan ai, bashkangjitur me një ikonë buzëqeshje.Megjithese nuk eshte e lehte per tu dalluar, ata qe e njohin mire e kuptojnë se behet fjalë për këngëtarin e njouhr ja dhe video do befasoheni:JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:

Leave a Reply