E FUNDIT:“Darka e msheftë” e Edi Rames me Vuçiq, çka po ndodh kështu?

E FUNDIT:“Darka e msheftë” e Edi Rames me Vuçiq, çka po ndodh kështu?.N’Ohër uzhvillua Samiti dyditor në kuadër të nismës për “Mini Shengen Ballkanik”.Mbas takimit informal prej 120 minutash, mes nikoqirit Zoran Zaev me kryeministrin shqiptar Edi Rama dhe presidentin serb Aleksandar Vucic, biseda u vazhdue në darkë zyrtare në nji nga restorantet e Ohrit. Në p.amjet e s.igurueme nga RTV Ora News, Rama ka zgjedhe me u ule k.arshi presidentit Vucic.PRIT 5 SEKONDA DHE Shtype relamen dhe shiko pamje ekskluzive vetem per ju

Leave a Reply