E FUNDIT: “Vjosa Osmani kryeministre, ky është plani”

Një zyrtare e lartë e VV’së i ka bërë analizë deklaratave të Vjosa Osmanit në Pressing. Ka thënë se Nënkryetarja e LDK’së po e pret dështimin e Albin Kurtit për të marrë pastaj LDK mandatin bashkë me AAK’në e NIMSA’n.Sipas saj, krejt këto veprime Vjosa Osmani po i bën me bekimin e heshtur të PDK’së por ta shohim qfar do te n’dodh deri ne fundjav si dhe a do ket marrveshje perfundimtare.shtypni me poshte mbi foto rek1amen ndiqni pamjet

Leave a Reply