E FUNDIT: Video Ekslusive Ndèrron Jetë Shqiptarja E Parë Nga Koronavirusi

Konfirmohet rasti i parë me humbje jete e një shtetaseje shqiptare nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë me dije konsullja shqiptare në Milano, Ndèrron Jetë Shqiptarja E Parë Nga Koronavirusi Anila Pojani, e cila tha se ka parë dokumentet përkatëse teksa është kontaktuar nga një agjenci funebre. Konsullja Pojani tha në emisionin “RealStory” se viktima është rreth 60-vjeçe, nga Durrësi.JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME:

Leave a Reply