E fali disa here! Doli VIDEO si u prish plani i martesës së Çiljeta Xhilagës me Alban Hoxhën

Çiljeta Xhilaga ka fshirë çdo postim të vjetër nga “Instagram”-i, duke e nisur vitin 2020 single, me një foto provokuese veshur me një fustan seksi. Dalja më e fundit e Çiljetës në publik ishte në eventin e “Oda”, të organizuar pak ditë më parë në Tiranë. Ajo çfarë ra në sy ishte se këngëtarja kishte fshirë të gjitha postimet në profilin e saj personal në “Instagram” nga katër vite kujtime me futbollistin, duke lënë vetëm foton e mbrëmjes gala ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video:

Leave a Reply