E Dhimbshme/ Nënë E Bijë Shuhen Brenda 30 Minutash, Zbuloni Historinë E Trishtë

Një grua nga Alabama te Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe vajza e saj humbën jetën në dy aksidente të ndryshme brenda 30 minutash mëngjesin e së martës në SHBA.Oficeri Tom Wilson tha se viktimat janë identifikuar si 39-vjeçarja Julie Yates Patterson dhe vajza 8-vjeçare, Elizabeth Patterson. Aksidentet ndodhën 7 milje larg njëri-tjetrit, tha oficeri duke shty,pur mbi rekl,a men me pos,hte dhe sh,iko vide,on.

Leave a Reply