E Dashura E Ledri Vulës Shtatzanë? Ja Kush Janë Pamjet Që “Shtuan” Më Tepër “Dyshimet”

Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha janë bërë të pandashëm tashmë. Ata frekuentojnë vazhdimisht të njëjtat vende dhe ngjarje së bashku.Së fundmi ata kanë shijuar pushime në plazhet magjepëse të Maldiveve , si dhe kanë vizituar një vend tjetër po aq përrallor , Dubain.Sara ka postuar në instagram një foto me barkun pak të rrombullakosur. Në pamje të parë duket sikur bukuroshja është shtatzanë ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on e plote e cila video po le na mne rrjetet osciale dhe me gjere.

Leave a Reply