E dashura br.aktis Izet Haxhinë, pasi bie ne duart e SPAK: Pe.rvers, i tredhur s*ksualisht dhe mendjebosh

Izet Haxhia, ish truproja e Sali Berishës, pasi është sorollatur për muaj të tërë në Gjykatën Penale në kërkim të rigjykimit për v.rasjen e Azem Hajdarit, tashmë do het.ohet nga SPAK.Por fati me sa duket nuk ka qënë në anën e Izet Haxhisë as për sa i përket lidhjes sentimentale, teksa e dashura e tij Erjona Parruca Mourlon, e cila për muaj të tërë e ka mbrojtur në media dhe në rrjetet sociale, duke e ar.miqësuar dhe me familjarët, e ka braktisur ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni:

Leave a Reply