E Besoni Apo Jo? Shikojeni Se Ne Çfarë Apartamenti Jeton Albin Kurti

Albin Kurti, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, ka hapur për herë të parë dyert e shtëpisë duke treguar brendësinë e saj. Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës ka treguar në emisionin N’Konak të infokusit, të transmetuar në RTV Dukagjini se ku jeton në një banesë në Prishtinë.Politikani shqiptar ka treguar se jeton në një apartament, ku ka një dhomë dite, një dhomë të leximit në formë të bibliotekës, një kuzhinë dhe një banjë Shtypni ne foto rek1amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Leave a Reply