E Besoni Apo Jo Shikojeni Ne Qfar Kushte Po Jeton Albin Kurti

Albin Kurti, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, ka hapur për herë të parë dyert e shtëpisë duke treguar brendësinë e saj. Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës ka treguar në emisionin N’Konak të infokusit, të transmetuar në RTV Dukagjini se ku jeton në një banesë në Prishtinë. Politikani shqiptar ka treguar se jeton në një apartament, ku ka një dhomë dite, një dhomë të leximit në formë të bibliotekës, një kuzhinë dhe një banjë shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih pamjet Albin Kurti, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, ka hapur për herë të parë dyert e shtëpisë duke treguar brendësinë e saj. Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës ka treguar në emisionin N’Konak të infokusit, të transmetuar në RTV Dukagjini se ku jeton në një banesë në Prishtinë. Ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply