E Bëri Nervoz Duke E Vënë Në Lojë Me Tortën E Dasmës, Dhëndri Godet Nusen – Gati E Rrëzoi Për Tokë (Video)

Ky është momenti kur një burrë i sapomartuar godet gruan e tij para mysafirëve të tronditur në një ceremoni martese.

Pamjet, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, besohet se janë bërë në Azinë Qendrore, dhe tregojnë se dhëndri godet me zemërim nusen e tij pasi ajo e ngacmonte duke pretenduar se po i ofronte një pjesë të tortës së dasmës. Ai e godet gruan e paidentifikuar me një forcë të tillë sa që gati e rrëzoi për tokë. Një burrë që qëndron prapa dhëndrit e kap atë, ndërkohë që një nga mysafirët e shokuar e ngushëllon nusen ndërsa qëndron prapa duke shty,pur mbi rekl,a men me pos,hte dhe sh,iko vide,on.

Leave a Reply