“Duhet t’i mbyllim derën e shtëpisë, të evitojmë daljet në vende publike”, Ardit Gjebrea, mesazh shqiptarëve për koronavirusin

Kantautori dhe producenti i njohur Ardit Gjebrea ka nje mesazh per gjithe shqiptaret ne kete kohe kur secili eshte perfshire nga frika e paniku per koronavirusin. gjebrea
Ne nje videomesazh qe e ka postuar kryeministri Rama ne faqen e tij ne Facebook, Gjebrea apelon per shume kujdes, per zbatimin e masave qe jane keshilluar nga mjeket.
“Duhet t’i mbyllim deren e shtepise”- thote Gjebrea, teksa shton se femijet duhet te kuptojne se duhet te qendrojne ne shtepi.ja dhe рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Leave a Reply