Donika Kadaj “godet“ Albin Kurtin: Ai është i njëjtë si Thaçi, skifter në opozitë, e pulë në pushtet

Deputetja nga radhët AAK-së, Donika Kadaj në RTV Dukagjini ka krit ikuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti se i njëjti është bërë pulë sapo ka ardhur në pushtet. Kadaj e ka krit ikuar Kurtin se po mendon ta largoj taksën ndaj produkteve serbe. “Qeveria qe u quajt e ndryshimit, te vetmin ndryshim që po e bën është ai përballë Serbisë. Po ligështohet ne ditët e para te pushtetit, duke lejuar që një vendi që të luf ton t’ia riktheje tregun përmes së cilit i njëjti përfiton miliona euro.Shtypni ne foton me poshte ju hapen pamjet dhe ndiqni ato.

Leave a Reply